The best free antivirus software for Windows PC! Download and install for free!

Ke stažení antivirus zdarma pro Windows PC! Nezávislé hodnocení nejlepších bezplatných antivirových roce 2020

Na této stránce si můžete stáhnout a nainstalovat bezplatný antivirus pro váš počítač. Náš žebříček se aktualizuje každý rok a je založen na výsledcích četných testech, neustále prováděných největšími na světě nezávislými organizacemi a známé internetové zdroje, včetně: Virus Bulletin, AV-Comparatives, AV Test, ICSA Labs, OPSWAT, a další.

Pro vaši bezpečnost jsme neskladujte antivirové programy u sebe na serveru. Všechny odkazy ke stažení vedou jen na oficiální verze programů na oficiálních stránkách výrobce softwaru. Zaregistrujte se zdarma antivirus na naše odkazy, jste 100% chráněni před více infikovaných viry software, který je docela možné, na jiné internetové zdroje.

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus

Ochrana PC:

Použitelnost:

Přednosti: nejlepší ochrana proti malware, bezpečný internet surfování, ochrana proti phishingu (bezpečné bankovnictví).

Nevýhody: pomalá práce na pomalých PC, zobrazování reklamy.

Výrobce: Avira Operations GmbH & Co. KG
Podporované OS: Windows 10 / 8 / 7/ Vista / XP

Avira Free Antivirus - zdarma antivirus dělat lépe své schopnosti kolegy k detekci všech typů škodlivého softwaru (včetně reklamy) a zero-day zranitelnosti. Scanner Tento program je v současné době nejlepší ve všech testech, včetně volně dostupného antivirového softwaru. Důsledkem této vysoké účinnosti, je jen jedna omezení - Avira Free antivirové zpomalí na pomalém PC.

Program je velmi potěší pokročilé uživatele: antivirový software má spoustu možností a schopností řízení, a také spoustu dalších funkcí, včetně VPN klient, ochranu surfování na internetu atd.

Add-in pro prohlížeče "Avira Browser Safety" umožní, aby vaše surfování na internetu opravdu bezpečný. Systém vás upozorní o odkazy vedoucí na nebezpečné stránky, zabrání pokus přesměrovat vás na falešné webové stránky, jako je například on-line banky (ochrana proti phishingu), a zablokuje sledování vašich akcí reklamní sítě. Při ke stažení zdarma programy z Internetu vás varováni, pokud nové je potenciálně nežádoucí (například, že tajně instaluje budete prohlížeče plug-in, reklamní moduly, atd.)

Pro antivirus Avira Free Antivirus ke stažení zdarma, jděte na odkaz, bude to automaticky začne stahování installer antivirový program. Dále instalační program načte sám anti-virus.

Bitdefender Antivirus Free Edition

Bitdefender Antivirus Free Edition

Ochrana PC:

Použitelnost:

Přednosti: nevyžaduje pozornost, minimální zatížení systému, vynikající úroveň ochrany před hrozbami aktivní ochrana před viry, ochrana před phishingem.

Nevýhody: k dispozici téměř žádné nastavení.

Výrobce: Bitdefender
Podporované OS: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

V letošním roce tento free antivirus dělal neuvěřitelný skok nahoru, porazil všechny své kolegy na rychlosti, kvalitě detekce a ochrana uživatele před malwarem. Antivirový program je dodáván již nainstalovaný a nevyžaduje účast uživatele po spuštění.

Přednosti Bitdefender Antivirus Free Edition je vestavěný monitor síťové aktivity aplikace, která najde viry, napodobují normální program, když se snaží jít na internet a za přítomnosti podezřelé aktivity blokuje. Systém proaktivní ochrany uvádí na trh nové podezřelé soubory v bezpečném prostředí, a pouze tehdy, pokud škodlivé akce není detekován, se spustí normálně.

Omezení programu – minimální nastavení k dispozici pro uživatele. Program je možné doporučit uživatelům, kteří chtějí dát anti-virus a už na něj nikdy není nepozorný.

Pro antivirus Bitdefender Antivirus Free Edition ke stažení zdarma přejděte na odkaz. Stahování začne automaticky!

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus

Ochrana PC:

Použitelnost:

Přednosti: účinná ochrana v reálném čase proti malwaru, minimální zátěž na procesor, vestavěné úložiště pro hesla k účtům na Internetu, kontrola zabezpečení domácí sítě.

Nevýhody: nedostatečná ochrana proti phishingu a krádeží bankovních údajů, nutkání některých funkcí, pop-up reklamy "placená verze".

Výrobce: AVAST Software a.s.
Podporované OS: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000

Avast, pravděpodobně nejpopulárnějšího volně dostupného antivirového programu pro uživatele v průběhu let, stále se rozšiřující své schopnosti a zlepšovat systém ochrany proti útokům virů. Program je možné zdarma používat na domácích počítačích a v dalších případech, nekomerční použití. Avast poskytuje nejvíce požadované komplex ochranných opatření pro váš počítač na malware. Antivirový program pracuje velmi rychle a téměř není zpomaluje práci počítače nebo notebooku.

Avast v reálném čase sleduje všechny startované a poskytuje ochranu před spywarem a rootkity. Bezpečné surfování po webu nabízí rozšíření pro prohlížeče, který varuje o návštěvě potenciálně nebezpečných stránek. To blokuje na webových stránkách škodlivé skripty, a také chrání od náhrady odkazy ve výsledcích vyhledávání. Nový "heslo trezoru" umožňuje zadávat žádné účty na internetu pomocí pouze jedno heslo pro antivirus. Nová funkce "Zabezpečení domácí sítě" bude kontrolovat Wi-Fi nebo kabelové sítě zařízení pro zranitelností před škodlivým průniky.

Pokud používáte internetové bankovnictví, nebo koupit v internetových obchodech za jejich kreditní kartou, pak je lepší zakoupit placenou verzi antiviru, protože ve free verzi Avast žádná ochrana před phishingem a krádeží bankovních údajů.

Po instalaci Avast antivirus vás požádá o 30 dnů odbavit. Registrace programu je zcela zdarma a je platná po dobu 1 roku, po kterém antivirus vás vyzve, re-registrovat znovu. Při registraci a re-zvolte "Základní ochrana". Buďte opatrní, budete celou dobu bude nenápadně nabízet stáhnout placenou verzi programu.

Pro antivirus Avast! Free Antivirus ke stažení zdarma přejděte na odkaz. Stahování začne automaticky!

Panda Cloud Antivirus

Panda Cloud Antivirus

Ochrana PC:

Použitelnost:

Přednosti: jednoduchá práce, využívá cloud technologie, dobrý systém detekce hrozeb při minimální zatížení systému.

Nevýhody: zpoždění v detekci hrozeb zero-day, falešné poplachy, je nutné trvalé připojení k internetu.

Výrobce: Panda Security
Podporované OS: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Panda Cloud Antivirus – docela úspěšný pokus týmu Panda Security na trhu bezplatných antivirových produktů. Tento softwarový produkt, jako je antivirus a Microsoft Security Essentials, má velmi jednoduché rozhraní a je plně automatizované funkce automatické aktualizace a odstranění malware. Stupeň ochrany je docela vysoká, nicméně podle nejnovějších testů, detekce nejčerstvější hrozeb (tzv. hrozeb zero-day) nižší než u konkurence.Antivirus Panda jeden z prvních začal používat cloud computing (Cloud) pro rychlejší vydání aktualizace, do kterého je přístup automaticky získávají uživatelé při připojení k internetu.

V antivirus provedena kompletní obhajob: antivirus, anti-spyware, behaviorální analýza, URL a filtrování webového obsahu (nainstalován plug-in do prohlížeče). Nicméně, může antivirus není bez hříchu a mohl náhodně přijmout za hrozbu zcela bezpečný proces nebo program. Při tomto ohrožení se automaticky umístěn do karantény, a budete dumal, proč se náhle přestal pracovat ten či onen program. Vysoká úroveň zabezpečení POČÍTAČE je také zajištěna pouze při neustálém připojení k internetu.

Pro antivirus Panda Cloud Antivirus ke stažení zdarma přejděte na odkaz v automaticky začne stahování installer antivirový program. Dále instalační program načte sám anti-virus.

AVG AntiVirus Free Edition

AVG AntiVirus Free Edition

Ochrana PC:

Použitelnost:

Přednosti: dobrá úroveň ochrany proti malwaru a webovým hrozbám, další funkce, malá zátěž na procesor.

Nevýhody: netriviální stažení, pomalý scan, hojnost reklamy, zastaralý vzhled.

Výrobce: AVG Technologies
Podporované OS: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

AVG AntiVirus Free - Tento bezplatný antivirus s největším příběhem (můžete říci, zakladatel volného anti-virus) a vedoucí postavení v absolutním počtu stažení ve světě v historii Internetu. AVG byla velmi populární před několika lety, ale ztratil své stoupence v souvislosti se zhoršující se kvalitou detekce hrozeb. Nyní však úroveň ochrany proti škodlivému softwaru a webových hrozeb v programu opět na výšku, a to se vrací na trh.

Vzhled AVG trochu moderní. V programu mnoho reklamy. Při instalaci AVG se také nastaví nadstavbu s vyhledávací panel pro prohlížeč. Kromě základních funkcí pro antivirus jsou zabudovány různé užitečné komponenty pro zlepšení výkonu počítače (čištění registru, fragmentace a ol).

Ke stažení AVG Anti-Virus Free z oficiálních stránkách developera je nyní nemožné. Ke stažení je uživatel přesměrován na portálu cnet.com, který odrazuje mnoho lidí se obávají viru ke stažení antivirus místo. Dojem umocňuje ještě tím, že najít na stránkách potřebný odkaz pro stažení není jednoduché – tato stránka je přeplněná s reklamami jiných softwarových produktů.

Pro antivirus AVG ke stažení zdarma přejděte na odkaz.

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials

Ochrana PC:

Použitelnost:

Přednosti: maximální snadné použití, dobrou detekci a odstranění hrozeb, nízké zatížení procesoru, minimální zásah uživatele.

Nevýhody: pomalé skenování, slabá ochrana surfování na webu, ne hmoty funkcí poskytovaných jinými bezplatnými anti-virus programy.

Výrobce: Microsoft Corporation
Podporované OS: Windows 10 / 8 (antivirus instalado), Windows 7 / Vista

Microsoft Security Essentials – bezplatný antivirový produkt od společnosti Microsoft. Program je charakteristická vysoká úroveň detekce hrozeb, zejména rootkity. Snad největší výhodou programu je téměř úplný nedostatek falešných poplachů a odstranění vysoce kvalitní škodlivého softwaru je detekován v systému. Antivirus vyžaduje minimální zásah uživatele: registrace chybí, všechny aktualizace a skenování probíhají v automatickém režimu, žádné rušivé reklamy.

Mezi hlavní nevýhody Microsoft Security Essentials je velmi pomalé skenování systému, stejně jako slabá ochrana při návštěvě infikovaných internetových stránek. Instalace programu je možná pouze na licencované operační systém. Anti optimální pro starší lidi, s použitím omezenou sadu prověřených internetových zdrojů.

Pro antivirus Microsoft Security Essentials je ke stažení zdarma přejděte na odkaz. Zadejte svůj operační systém a stahování začne automaticky. C operační systém Windows 8 antivirus poskytuje ve výchozím nastavení.

Jaký antivirus si myslíte, že je nejlepší?

Naše hodnocení, i přes to, že je sestaven na základě výsledků nezávislých odhadů mnoha odborníků, není reprezentativní, je to možné, a to je důležité – názory uživatelů.

Řekněte nám o vašich zkušenostech z instalace volných programů pro ochranu počítače před viry. Který antivirus je nejlepší nebo nejhorší, co myslíte? Těšíme se na vaše připomínky a osobní hodnocení! Je pro nás důležité vaše názory!

 

 

 

 

free antivirus, antivirus gratis español, antivirus gratuito, kostenlos antivirus german, antivirus gratis italiano, antivirus gratis française, antivirus gratis romanian, darmowy antywirus polish, download antivirus indonesian, antivirus finland, antivirus gratuito portugal, antivirus zdarma czech republic, antivirus δωρεαν, бесплатный антивирус


(c) 2016-2021 www.best-free-antivirus-download.com - nezávislé hodnocení nejlepších zdarma antivirus!