The best free antivirus software for Windows PC! Download and install for free!

Pobierz program antywirusowy za darmo dla systemu Windows komputera! Niezależny ranking najlepszych darmowych programów antywirusowych 2020

Na tej stronie możesz pobrać i zainstalować darmowe programy antywirusowe dla komputera. Nasz ranking jest aktualizowany co roku i opiera się na wynikach licznych badań, stale prowadzonych największych na świecie niezależnych organizacji i wybitnych zasoby internetowe, w tym: Virus Bulletin, AV-Comparatives, AV Test, ICSA Labs, OPSWAT i innymi.

Dla twojego bezpieczeństwa nie przechowujemy programy antywirusowe u siebie na serwerze. Wszystkie linki do pobrania prowadzą tylko na oficjalne wersje programów na oficjalnych stronach internetowych producentów oprogramowania. Pobierając darmowe programy antywirusowe według naszych linków, są w 100% wolne od otrzymania zainfekowanego wirusami oprogramowania, co jest możliwe na innych stronach internetowych.

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus

Ochrona komputera:

Wygoda użytkowania:

Zalety: najlepsza ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, bezpieczny dostęp do internetu, ochrona przed wyłudzeniem danych (bezpieczny banking).

Wady: powolna praca na wolnych KOMPUTERA, wyświetlanie reklam.

Producent: Avira Operations GmbH & Co. KG
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 / 8 / 7/ Vista / XP

Avira Free Antivirus – darmowy antywirus z naprawdę najlepszymi na tle swoich kolegów możliwości wykrywania wszystkich rodzajów złośliwego oprogramowania (w tym promocyjne) i luk zero-day. Skaner ten program jest na dzisiaj najlepszy według wszystkich testów, wśród darmowego oprogramowania antywirusowego. Konsekwencją tak wysokiej skuteczności jest tylko jedno ograniczenie – Avira Free Antivirus będzie spowolnić grę na powolny PC.

Program jest bardzo zadowoli zaawansowanych użytkowników: oprogramowanie antywirusowe ma masę ustawień i możliwości zarządzania, a także wiele dodatkowych funkcji, w tym klient VPN, ochronę surfowanie po internecie, itp.

Dodatek do przeglądarki "Avira Browser Safety" sprawi, że twój internet surfing naprawdę bezpieczne. System ostrzeże o linkach prowadzących do złośliwych witryn, zapobiega próbę przekierowanie do fałszywej strony, na przykład, online banku (ochrona przed wyłudzeniem danych), a także blokuje śledzenie swoich działań reklamowych w sieci. Podczas pobierania programów z Internetu was tak też się stanie, jeśli nowe oprogramowanie jest potencjalnie niepożądanych (na przykład, że potajemnie instaluje ci wtyczki do przeglądarek, moduły reklamowe, itp.).

Aby antivirus Avira Free Antivirus pobierz za darmo kliknij na link, automatycznie rozpocznie się pobieranie instalatora programu antywirusowego. Dalej instalator pobierze sam antywirus.

Bitdefender Antivirus Free Edition

Bitdefender Antivirus Free Edition

Ochrona komputera:

Wygoda użytkowania:

Zalety: nie wymaga uwagi, minimalne obciążenie systemu, doskonały poziom ochrony przed zagrożeniami, proaktywna ochrona przed wirusami, ochrona przed wyłudzeniem danych.

Wady: dostępne praktycznie żadnych ustawień.

Producent: Bitdefender
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

W tym roku ten darmowy antywirus zrobił niesamowity skok w górę, wyprzedzając wszystkich swoich kolegów z szybkości działania, jakości wykrywania i ochrony użytkowników przed złośliwym oprogramowaniem. Program antywirusowy jest już zainstalowany i nie wymaga udziału użytkownika po uruchomieniu.

Zalety Bitdefender Antivirus Free Edition jest wbudowany monitor aktywności sieciowej aplikacji, który wykrywa wirusy, które naśladują normalne programu podczas próby dostępu do internetu i w przypadku podejrzanej aktywności blokuje ich. System proaktywnej ochrony wprowadza nowe, podejrzane pliki w bezpiecznym środowisku i tylko wtedy, gdy szkodliwe działania nie zostały wykryte, uruchamia program normalnie.

Ograniczenia programu – minimum ustawień dostępnych dla użytkowników. Program można polecić użytkownikom, którzy chcą umieścić antivirus i więcej na niego nigdy nie rozprasza.

Aby antivirus Bitdefender Antivirus Free Edition pobierz za darmo, przejdź w link. Pobieranie rozpocznie się automatycznie!

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus

Ochrona komputera:

Wygoda użytkowania:

Zalety: skuteczna ochrona w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem, minimalne obciążenie na procesor, wbudowane repozytorium haseł do kont w dostęp do Internetu, sprawdzanie zabezpieczeń sieci domowej.

Wady: brak ochrony przed wyłudzeniem danych i kradzieży danych bankowych, natręctwo niektórych funkcji, wyskakująca reklama "wersji płatnej".

Producent: AVAST Software a.s.
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2000

Avast, chyba najbardziej popularny darmowy antywirus wśród użytkowników z biegiem lat coraz bardziej rozszerzający swoje możliwości i poprawia system ochrony przed atakami wirusów. Program można za darmo korzystać na komputerach domowych i w innych przypadkach, niekomercyjnego użytku. Avast oferuje najbardziej odpowiedni kompleks środków ochronnych dla twojego komputera złośliwym oprogramowaniem. Program antywirusowy działa bardzo szybko i prawie nie hamuje działanie komputera lub laptopa.

Avast w czasie rzeczywistym monitoruje wszystkie uruchamiane aplikacje i zapewnia ochronę przed spyware i rootkitów. Bezpieczne surfowanie po sieci zapewnia rozszerzenie dla przeglądarek, która ostrzega o wizycie w potencjalnie niebezpiecznych stron internetowych. Ja sam blokuje się na stronach internetowych złośliwe skrypty, a także chroni przed fałszowaniem linków w wynikach wyszukiwania. Nowa funkcja "skarbiec haseł", pozwoli wchodzić w jakiekolwiek konta do Internetu, używając tylko jednego hasła do programu antywirusowego.Nowa funkcja "Bezpieczeństwo sieci domowej" pozwoli sprawdzić swoją sieć Wi-Fi lub sieci przewodowej pod kątem luk w zabezpieczeniach urządzeń przed najazdami intruzów.

Jeśli korzystasz z bankowości internetowej lub dokonać zakupu w sklepach internetowych, płacąc kartą kredytową, to najlepiej do zakupu płatnej wersji programu antywirusowego, ponieważ darmowa wersja Avast ma ochrony przed phishingiem oraz kradzieży danych bankowych.

Po zainstalowaniu antywirusa Avast poprosi cię w ciągu 30 dni zarejestrować. Rejestracja program jest całkowicie darmowy i działa w ciągu 1 roku, po czym również zaproponuje ponownie zarejestrować ponownie. Podczas rejestracji i ponownej rejestracji należy wybrać "Podstawowa ochrona". Należy uważać, cały czas będą dyskretnie oferować pobrać płatną wersję programu.

Aby program antywirusowy Avast! Free Antivirus pobierz za darmo, przejdź w link. Pobieranie rozpocznie się automatycznie!

Panda Cloud Antivirus

Panda Cloud Antivirus

Ochrona komputera:

Wygoda użytkowania:

Zalety: łatwy w pracy, korzysta z technologii chmury, dobry system wykrywania zagrożeń przy minimalnym obciążeniu systemu.

Wady: opóźnienie w wykrywaniu zagrożenia zero-day, fałszywe alarmy, wymagane jest stałe podłączenie do internetu.

Producent: Panda Security
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Panda Cloud Antivirus – dość udana próba zespołu Panda Security na rynku darmowych programów antywirusowych produktów. Ten produkt, podobnie jak program antywirusowy Microsoft Security Essentials, ma bardzo prosty interfejs, w pełni zautomatyzowane funkcje automatycznego uaktualniania i usuwania złośliwego oprogramowania. Stopień ochrony jest dość wysoka, jednak według najnowszych testów, wykrywanie najnowszych zagrożeń (tzw. zagrożeniami zero-day) jest niższa niż u konkurencji.Antivirus Panda jednym z pierwszych zaczął korzystać z technologii chmury (Cloud) dla szybszych aktualizacji, do których dostęp jest automatycznie otrzymują użytkownicy po podłączeniu do internetu.

W antywirus jest realizowany pełny zakres ochrony: antywirus, antyspyware, analiza behawioralna, URL i filtrowanie sieci (wtyczki do przeglądarki). Jednak również nie jest bez grzechu i może przypadkowo wziąć za zagrożenie całkowicie bezpieczny proces lub program. Przy tym zagrożenie zostanie automatycznie umieszczony w kwarantannie, a wam pozostaje tylko zgadywać, dlaczego nagle przestała działać ten czy inny program. Wysoki poziom bezpieczeństwa KOMPUTERA oraz zapewniona jest tylko przy stałym podłączeniu do internetu.

Aby antivirus Panda Cloud Antivirus do pobrania za darmo, kliknij link przy tym automatycznie rozpocznie się pobieranie instalatora programu antywirusowego. Dalej instalator pobierze sam antywirus.

AVG AntiVirus Free Edition

AVG AntiVirus Free Edition

Ochrona komputera:

Wygoda użytkowania:

Zalety: dobry poziom ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i zagrożeniami internetowymi, funkcje dodatkowe, małe obciążenie procesora.

Wady: nietrywialne pierwotnie pochodzi pobieranie, powolne skanowanie, mnóstwo reklam, przestarzały wygląd.

Producent: AVG Technologies
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

AVG Free AntiVirus – darmowy antywirus z największą historią (można powiedzieć przodek darmowych programów antywirusowych) i lider w absolutnej liczby pobrań w świecie za całą historię do internetu. AVG była bardzo popularna kilka lat temu, ale stracił swoich zwolenników w związku z pogarszającą się jakość wykrywania zagrożeń. Jednak teraz poziom ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i web-zagrożeń w tym programie ponownie na wysokości, i wraca na rynek.

Wygląd AVG trochę nie nowoczesny. W programie wiele reklam. Podczas instalacji AVG instaluje dodatek z panelem wyszukiwania dla przeglądarki. Oprócz podstawowych funkcji, również wbudowane różne przydatne elementy do poprawy wydajności komputera (czyszczenie rejestru, fragmentacja i pr).

Pobierz AVG AntiVirus Free z oficjalnej strony internetowej dewelopera teraz niemożliwe. Do pobrania przekierowują użytkowników na portalu Cnet.com co odstrasza wielu użytkowników, którzy obawiają się pobrać virus zamiast antywirusa. Wrażenie potęguje jeszcze fakt, że znaleźć na stronie odpowiedni link do pobrania nie tylko – strona przepełnione reklamami innych produktów.

Aby antywirus AVG pobierz za darmo, przejdź w link.

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials

Ochrona komputera:

Wygoda użytkowania:

Zalety: graniczna łatwy w obsłudze, dobre wykrywanie i usuwanie zagrożeń, małe obciążenie procesora, minimum interwencji użytkownika.

Wady: powolne skanowanie, słaba obrona, surfowanie po sieci, nie ma masy możliwości oferowanych przez innych darmowych programów antywirusowych.

Producent: Microsoft Corporation
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10 / 8 (antivirus instalado), Windows 7 / Vista

Microsoft Security Essentials – darmowy antywirusowy produkt od firmy Microsoft. Program charakteryzuje się wysokim poziomem wykrywania zagrożeń, zwłaszcza rootkitów. Chyba największą zaletą programu jest niemal całkowity brak fałszywych alarmów i jakościowe, usuwanie złośliwego oprogramowania, wykrywalnych w systemie. Antivirus wymaga minimalnej interwencji użytkownika: rejestracja brakuje, wszystkie aktualizacje i skanowanie odbywa się w trybie automatycznym, nie ma nachalnych reklam.

Głównymi wadami programu Microsoft Security Essentials jest bardzo powolne skanowanie systemu, a także słaba ochrona podczas przeglądania zainfekowanych stron internetowych. Instalacja programu jest możliwa tylko w licencji systemu operacyjnego. Antivirus jest optymalna dla ludzi starszego pokolenia, korzystających z ograniczonym zestawem sprawdzonych zasobów internetowych.

Aby program antywirusowy Microsoft Security Essentials pobierz za darmo, przejdź w link. Wprowadź swój system operacyjny, a pobieranie rozpocznie się automatycznie. C system operacyjny Windows 8 antivirus dostarcza domyślnie.

Jaki antywirus uważasz za najlepszy?

Nasz ranking, mimo, że jest on sporządzony na podstawie wyników niezależnych ocen wielu ekspertów, nie odbija, być może, najbardziej ważne – opinie użytkowników.

Opowiedz nam o swoim doświadczeniu instalacji darmowych programów do ochrony komputera przed wirusami. Jaki antywirus najlepszy lub najgorszy uważasz? Czekamy na wasze komentarze i osobistych ocen! Ważne jest dla nas wasze zdanie!

 

 

 

 

free antivirus, antivirus gratis español, antivirus gratuito, kostenlos antivirus german, antivirus gratis italiano, antivirus gratis française, antivirus gratis romanian, darmowy antywirus polish, download antivirus indonesian, antivirus finland, antivirus gratuito portugal, antivirus zdarma czech republic, antivirus δωρεαν, бесплатный антивирус


(c) 2016-2021 www.best-free-antivirus-download.com - niezależny ranking najlepszych darmowych programów antywirusowych!